Vážení zákazníci, v období zvýšené poptávky po našich čokoládách se omlouváme za případné prodlevy při odeslání vašich objednávek. Objednané čokolády a další mlsání se snažíme expedovat v co nejkratší možné době. Lada a Pavel
Tip

El Sombrerón tmavá čokoláda 70%

  • 1 z 3

El Sombrerón tmavá čokoláda 70%

Jedinečná kombinace svěží a podmanivé chuti intenzivní čokolády a citrónové trávy s lehkými kávovými a jahodovými tóny. El Sombrerón má jemné dozvuky rozinek a vůni citronové kůry. Sametově jemná tmavá čokoláda z guatemalských kakaových bobů, které rostou spolu s ovocnými stromy u jezera Lachuá uprostřed národního parku, v místě bydliště původních Mayských obyvatel rodu Q’eqchi’.

Čokoláda se jmenuje podle El Sombreróna, místní strašidelné legendy od jezera Lachuá, podle které El Sombrerón, muž s velkým kloboukem, koněm a kytarou, láká krásné mladé ženy písní z domova, hraje jim na kytaru, zaplétá vlasy a když se dívkám podaří domů vrátit, proměňuje se jim jídlo na talíři ve hlínu. Guatemalská obdoba našeho krysaře...


  • (> 5 ks) Skladem
125 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
druh: tmavá
Značka: Lidka
procenta: 70
Země původu: Guatemala
 

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakové máslo. Obsah kakaové sušiny min. 70 %.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás ručně s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.