Z důvodu horkého počasí se může dodání vaší objednávky zdržet. V horkých dnech zboží neodesíláme, aby k vám čokolády dorazily v pořádku. Ohledně dodání vás budeme informovat.

Tmavá čokoláda 70% Cantuňa

Ocenění
145 Kč
Skladem

Cantuňa Tmavá čokoláda 70%

Chuťově výrazná a svěží čokoláda s ovocnými tóny. Tmavá jedno plantážní čokoláda z kakaových bobů z oblasti Manabi v Ekvádoru. Kakaové boby pro nás pěstuje družstvo, které sdružuje několik farmářů (někteří opravdu malincí jen s 10ti kakaovníky...). 100% odrůda Arriba nacional fino de aroma. Kakaovníky jsou pěstovány v permakultuře ve stínu původních stromů s ovocnými stromy vč. citrusů.

Čokoláda se jmenuje podle stavitele slavného ekvádorského chrámu v Quitu. Stavitel Cantuňa, aby stihl včas splnit úkol, který dostal, rozhodl se požádat o pomoc Ďábla. Ďábel mu výměnou za jeho duši slíbil, že do rána vystaví bez chybičky celý chrám. Cantuňa ale tajně jeden z kamenů ve zdech chrámu uvolnil. Když ráno začaly znít zvony a Ďábel chtěl stavitelovu duší, Caňtuňa na chybu upozornil a svou duši před Ďáblem zachránil... Legendu na obalu čokolády pro vás namaloval Martin Zemanský.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo. Obsah kakaové sušiny min. 70 %.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro vás ručně s velkou péčí balíme, aby k vám dorazily vždy nepoškozené.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lidka čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
druh: tmavá
Značka: Lidka
procenta: 70
Země původu: Ekvádor
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.