Z důvodu horkého počasí se může dodání vaší objednávky zdržet. V horkých dnech zboží neodesíláme, aby k vám čokolády dorazily v pořádku. Ohledně dodání vás budeme informovat.

Tmavá čokoláda 70% Badak Kencana

Novinka
140 Kč
Skladem

Jedinečná tmavá čokoláda z kakaových bobů odrůdy "lightbreaking" z province Kebun Kendeng Lembuon na jihovýchodě Jávy. Kakaové boby z oblasti jezera Iljen jsou ceněny pro svou jemnou hořkosladkou a bohatou chuť s nádechem ovoce, koření, brownies a mascarpone. Tyto charakterické chutě jsou důsledkem kombinace vulkanické půdy, vlhkého tropického klimatu a tradičních metod pěstování a zpracování bobů. Čokoláda je typická svou velice světlou barvou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo. Obsah kakaové sušiny min. 70 %.
Hmotnost: 45 g

Skladování: Uchovávejte v suchu a chladu.

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás ručně s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lidka čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.