Naši milí zákazníci, Umpalumpové se do 6. 10. vydali do teplých krajin. Vaše objednávky vyřídíme hned po jejich návratu. Děkujeme za pochopení!
Česká čokoláda Bean to bar

Ciguapa tmavá čokoláda 70%

Efekt lupa
  • 1 z 3

Ciguapa tmavá čokoláda 70%

Jedinečná kombinace svěží a podmanivé chuti! Tmavá jedno plantážní čokoláda z kakaových bobů z oblasti El Cibao v Dominkánské republice, která se nachází v úrodném údolí na úpatí hor. Kakaové boby máme z rodinné farmy našeho přítele Ariosta a v Evropě je nikde jinde neochutnáte. Čokoláda má střídající se tóny sušených banánů a pražené kávy s jemným dřevitým podtextem.

Čokoláda se jmenuje podle bájné bytosti žijící v Dominkánské republice - Ciguapy - ženy, která naláká muže do lesa a tam ho zabije. Nikdy nepoznáte, zda se blíží k vám nebo jde pryč - má totiž chodidla obráceně! Takže bacha na ni! Obal ilustroval malíř Martin Zemanský a brzy se od něj můžete těšit na další legendy jihoamerických zemí na našich čokoládách! Více o Ciguapě a této čokoládě se dozvíte u nás v čokoládovně.


  • (> 5 ks) Skladem
125 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
druh: tmavá
Značka: Lidka
procenta: 70
Země původu: Dominikánská republika
 

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakové máslo. Obsah kakaové sušiny min. 70 %.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás ručně s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.