Mezinárodní ocenění Česká čokoláda Bean to bar

Ciguapa tmavá čokoláda 70%

Efekt lupa
  • 1 z 3

Ciguapa tmavá čokoláda 70%

Jedinečná kombinace svěží a podmanivé chuti! Tmavá jedno plantážní čokoláda z kakaových bobů z oblasti El Cibao v Dominkánské republice, která se nachází v úrodném údolí na úpatí hor. Kakaové boby máme z rodinné farmy našeho přítele Ariosta a v Evropě je nikde jinde neochutnáte. Čokoláda má střídající se tóny sušených banánů a pražené kávy s jemným dřevitým podtextem.

Čokoláda se jmenuje podle bájné bytosti žijící v Dominkánské republice - Ciguapy - ženy, která naláká muže do lesa a tam ho zabije. Nikdy nepoznáte, zda se blíží k vám nebo jde pryč - má totiž chodidla obráceně! Takže bacha na ni! Obal ilustroval malíř Martin Zemanský a brzy se od něj můžete těšit na další legendy jihoamerických zemí na našich čokoládách! Více o Ciguapě a této čokoládě se dozvíte u nás v čokoládovně.


  • (> 5 ks) Skladem
130 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
druh: tmavá
Značka: Lidka
procenta: 70
Země původu: Dominikánská republika
 

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakové máslo. Obsah kakaové sušiny min. 70 %.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás ručně s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.