Vážení zákazníci, v období zvýšené poptávky po našich čokoládách se omlouváme za případné prodlevy při odeslání vašich objednávek. Objednané čokolády a další mlsání se snažíme expedovat v co nejkratší možné době. Lada a Pavel

Blend 80%

  • 1 z 3

Tmavá čokoláda, jemně pražené kakaové boby, hladká chuť s tóny černého rybízu.

Čokoláda pro milovníky tmavé čokolády překvapí svou jemností, kterou u tolika procentní čokolády rozhodně nečekáte. Máte-li rádi opravdu tmavou čokoládu - téhle propadnete!


  • (> 5 ks) Skladem
125 Kč
Kategorie: Tmavé čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
čokoláda: tmavá
procento: 80%
značka: Lidka
země původu: Ekvádor
 

Složení: Kakaové boby (80%), třtinový cukr, kakaové máslo.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.