Naši milí zákazníci, umpalumpové si pod naším dozorem berou až do 1. srpna letní dovolenou. Protože všechny vaše objednávky odešleme až 2. srpna. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto, Lada a Pavel
Česká čokoláda Bean to bar

100% Blend

Efekt lupa
  • 1 z 3

Tmavá čokoláda, intenzivní ovocné a čokoládové tóny.

Stovka není pro každého, ale kdo má rád opravdu tmavé čokolády, naší 100% si zamiluje. Stovka je namíchaná ve vyladěném poměru kakaových bobů z různých plantáží a mísí se téměř 100 hodin. I přes velikou intenzitu je neskutečně jemná. Není v ní ani gram cukru. Skvělá k ranní kávě, pro diabetiky nebo jen tak jako zdroj ohromného množství energie!


  • (2 ks) Skladem
125 Kč
Kategorie: Tmavé čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
značka: Lidka
druh: tmavá
země původu: Blend
procenta: 100%
 

Složení: Kakaové boby (100 %). Obsah kakaové sušiny 100%.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.