ODESÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK V LETNÍCH MĚSÍCÍCH - Z důvodu vysokých teplot odesíláme objednávky vždy podle předpovědi počasí...Může se stát, že si na doručení pár dní počkáte. Pokud na balíček spěcháte, zvolte si osobní odběr v Kutné Hoře, nebo k objednávce připište, že si přejete její rychlé doručení bez ohledu na teploty. Děkujeme ! Lada a Pavel

Kakaové boby pražené

Efekt lupa
  • 1 z 2

Intenzivní chuť, zdravá mlska, chrumkavé.

Kakaové boby patří mezi superpotravimy! Potřebujete více energie? Učit se nebo pracovat dlouho do noci? Boby Vám v tom pomůžou. Navíc obsahují velké množství hořčíku a flavanoidů, theobromin kakaa Vás nastartuje a zlepší náladu na celý den. Nedoporučujeme konzmovat před spaním.

 


  • (4 ks) Skladem
140 Kč
Kategorie: Zdravé mlsání
Hmotnost: 0.13 kg
druh: boby
procento: 100%
značka: Lidka
Země původu: Ekvádor
 

Složení: Kakaové boby.

Hmotnost: 130 g

Boby jsou baleny v rozložitelném znovu uzavíratelném sáčku.

Ve výrobně zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.