Naši milí zákazníci, Umpalumpové se do 6. 10. vydali do teplých krajin. Vaše objednávky vyřídíme hned po jejich návratu. Děkujeme za pochopení!
Česká čokoláda Bean to bar

Velbloudí čokoláda mléčná 50%

Efekt lupa
  • 1 z 3

Velbloudí čokoláda mléčná 50%

Unikátní mléčná čokoláda, vyrobená výhradně z velbloudího mléka. Čokoláda, kterou jste 100% ještě neochutnali! Čokoláda je krásně jemná, s tóny karamelu.

Věděli jste, že velbloudí mléko je mnohem zdravější, než mléko kravské? Obsahuje výrazně méně tuku, výrazně více vitamínu C a kalcia.  Na rozdíl od bučící a mečící konkurence neobsahuje kasein ani beta-laktoglobulin, takže je výrazně lepší pro alergiky.


  • (> 5 ks) Skladem
200 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
druh: mléčná
Značka: Lidka
procenta: 50
Země původu: Belize
 

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, sušené velbloudí mléko, třtinový cukr. Obsah kakaové sušiny min. 50 %.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás ručně s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.