Naši milí zákazníci, Umpalumpové se do 6. 10. vydali do teplých krajin. Vaše objednávky vyřídíme hned po jejich návratu. Děkujeme za pochopení!
Mezinárodní ocenění Česká čokoláda Bean to bar

Kávomléčný speciál

Efekt lupa
  • 1 z 3

Mléčná čokoláda, plná smetanová chuť s výraznými cappuccino tóny.

Mléčná čokoláda z kakaových bobů z malé rodinné plantáže našeho přítele Ariosta v Dominikánské republice, která se nachází ve stínu hory a má tak dostatek vláhy po celý rok. Kakaovníky tu rostou spolu s kávovníky a kakaové boby tak mají samy o sobě výrazné kávové - Mocha - tóny. V průběhu mísení se do čokolády přidává navíc ještě kakaové máslo, v němž více než měsíc macerujeme čerstvě praženou kávu arabica. Výsledná chuť je pak velice jemná a silně kávová - zkrátka kávomléčný speciál! Jedinečná čokoláda oceněná bronzovou medailí na International Chocolate Awards.


  • (> 5 ks) Skladem
135 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
procento: 50%
Značka: Lidka
druh: mléčná
Země původu: Dominikánská republika
 

Složení: Kakaové boby (50%), kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, káva arabica. Obsah kakaové sušiny min. 50%.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.