Mezinárodní ocenění Česká čokoláda Bean to bar

Kávomléčný speciál

Efekt lupa
  • 1 z 3

Mléčná čokoláda, plná smetanová chuť s výraznými cappuccino tóny.

Mléčná čokoláda z kakaových bobů z malé rodinné plantáže našeho přítele Ariosta v Dominikánské republice, která se nachází ve stínu hory a má tak dostatek vláhy po celý rok. Kakaovníky tu rostou spolu s kávovníky a kakaové boby tak mají samy o sobě výrazné kávové - Mocha - tóny. V průběhu mísení se do čokolády přidává navíc ještě kakaové máslo, v němž více než měsíc macerujeme čerstvě praženou kávu arabica. Výsledná chuť je pak velice jemná a silně kávová - zkrátka kávomléčný speciál! Jedinečná čokoláda oceněná bronzovou medailí na International Chocolate Awards.


  • (> 5 ks) Skladem
135 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
procento: 50%
Značka: Lidka
druh: mléčná
Země původu: Dominikánská republika
 

Složení: Kakaové boby (50%), kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, káva arabica. Obsah kakaové sušiny min. 50%.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.