Tip Mezinárodní ocenění

Horká čokoláda Vánoční

Horká čokoláda, s chutí a vůní badyánu a skořice.

Voňavá vánoční čokoláda, hladká čokoládová chuť. Její vůně Vás vrátí do dětských let k babičce a jejím perníčkům. Skvělá na adventní večery, ale také jako krásný vánoční dárek. Každá čokoláda je doplněna vánoční visačkou se jmenovkou. Není třeba ani balit :-)


  • (5 ks) Skladem
220 Kč
Kategorie: Vánoce
Hmotnost: 0.13 kg
druh: horká
procento: 65%
značka: Lidka
Země původu: Ekvádor
 

Složení: Kakaové boby (65%), třtinový cukr, kakaový prášek, vánoční koření (skořice, nové koření, hřebíček, anýz, koriandr, fenykl, muškátový květ). Obsah kakaové sušiny min. 65%.

Hmotnost: 130 g

Návod k přípravě: Použijte 4 lžičky směsi na 1 dcl plnotučného (nebo např. sójového) mléka, za stálého míchání svařte a vyrobíte si i doma luxusní horkou čokoládu. Můžete dochutit třeba jamajským rumem, koňakem či šlehačkou. Čokoláda je vhodná i pro zákazníky s intolerancí na laktózu a lepek, stejně jako většina našich výrobků.

Čokoládová směs je balená v rozložitelném znovu uzavíratelném sáčku.

Ve výrobně zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.