Umpalumpové mají plné ruce práce a melou čokoládu 24 hodin denně...omlouváme se, ale nestíháme doplňovat sklady. Nenajdete-li vaši oblíbenou čokoládu na e-shopu, nezoufejte a zkuste to za pár dní znovu.

Adventní kalendář

1 320 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Adventní kalendář

Obří adventní kalendář obsahuje 24 vánočních čokoládek Lidka (6 různých příchutí), je ručně šitý a dá se znovu a znovu plnit. Kalendář obsahuje 24x4g čokolád s vánočními motivy. Máte kalendář z minulého roku? Vyberte si mini vánoční čokoládky na našem e-shopu a připravte se na další Vánoce!

Rozměry adventního kalendáře: š 53 cm / v 69 cm + 6,5 cm poutka.
 
Druhy čokolády: Mléčná 50%, Perníčková 50%, Kávomléčný speciál 50%, Bílá čokoláda 40%, Tmavá čokoláda 65%, Tmavá čokoláda 70%.
 

 

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Složení čokolád:
 

Perníčková: Kakaové boby 50%, sušené mléko, třtinový cukr, kakaové máslo, vánoční koření (skořice, nové koření, hřebíček, anýz, koriandr, fenykl, muškátový květ).Obsah kakaové sušiny min. 50%.

Mléčná: Složení: Kakaové boby 50%, kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr. Obsah kakaové sušiny min. 50%.

Kávomléčná: Kakaové boby (50%), kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, káva arabica. Obsah kakaové sušiny min. 50%.

 

Bílá čokoláda: Kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr. Obsah kakaové sušiny min. 40%.

 

Tmavá čokoláda 65%: Kakaové boby (65%), třtinový cukr, kakaové máslo. Obsah kakaové sušiny min. 65%.

 

Tmavá čokoláda 70%: Kakaové boby (70%), třtinový cukr, kakaové máslo. Obsah kakaové sušiny min. 70 %.

 

Čokoláda je bezlepková. Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

 

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoce
druh: mléčná, bílá, tmavá
Značka: Lidka
procenta: 40, 50, 65, 70
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.