Vážení zákazníci, vzhledem k současné předpovědi počasí budeme objednávky odesílat pouze dvakrát týdně (pondělí a středa). Neradi bychom, aby vaše čokolády přemrzly. Děkujeme za pochopení.
Česká čokoláda Bean to bar

Manabi 65%

Efekt lupa
  • 1 z 3

Tmavá čokoláda, hladká chuť s tóny rybízu.

Chuťově vyvážená čokoláda z kakaových bobů z provincie Manabi překvapí svou hladkou a klouzavou konzistencí. Naše nejsladší tmavá čokoláda a také naše úplně první tabulka, srdeční záležitost.


  • (> 5 ks) Skladem
125 Kč
Kategorie: Tmavé čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
druh: tmavá
procento: 65%
země původu: Ekvádor
 

Složení: Kakaové boby (65%), třtinový cukr, kakaové máslo.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.