Naši milí zákazníci, Umpalumpové se do 6. 10. vydali do teplých krajin. Vaše objednávky vyřídíme hned po jejich návratu. Děkujeme za pochopení!
Česká čokoláda Bean to bar

ZAP čokoláda se zázvorem a pomerančem 67%

Efekt lupa
  • 1 z 3

ZAP - zázvor a pomeranč 67 %

Skvělá kombinace bobů z Jamajky, Mexika a Grenady s lehce štiplavým zázvorem z Asie. Výborná kombibace ovocných chutí nejen pro sychravé dny. 

 


  • (> 5 ks) Skladem
105 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.05 kg
značka: Jordi´s
 

Složení: čokoláda: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, posyp: kandovaný pomeranč (10 %), kandovaný zázvor (10 %).

Obsah kakaové sušiny nejméně 67 %.

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.

Hmotnost: 50 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Jordi´s Chocolate je první česká řemeslná výroba čokolády, která po revoluci vznikla a která byla a dodnes je velkým průkopníkem bean to bar čokolády u nás. Jordi´s začali vyrábět 2 nadšenci z Hradce Králové - Jíří Stejskal a Lukáš Koudelka v r. 2012. Dnes jsou největší čokoládovou manufakturou v ČR a pro nás jsou těmi, kteří nás přivedli k čokoládě - srdeční záležitost! V čokoládě jdou primárně po chuti a při výběru surovin nedělají kompromisy. Chtějí vždy to nejlepší, co svět nabízí, a to je na Jordi´s čokoládách znát.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.