Vážení zákazníci, v období zvýšené poptávky po našich čokoládách se omlouváme za případné prodlevy při odeslání vašich objednávek. Objednané čokolády a další mlsání se snažíme expedovat v co nejkratší možné době. Lada a Pavel

POP bílá čokoláda s nibsy

  • 1 z 3

POP - bílá čokoláda s nibsy 40 %

Nečekáná kombinace sladkého těla bílé čokolády a intenzivní čokoládové, až nakyslé chuti kakaových nibsů na povrchu. Nečekaně skvělá kombibace, která i zarytým milovníkům bílé čokolády přiblíží intenzitu kakaových bobů.

 

  • (> 5 ks) Skladem
100 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.05 kg
značka: Jordi´s
 

Složení: čokoláda: kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, vanilka, posyp: kakaové boby (20 %).

Obsah kakaové sušiny nejméně 40 %.

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.

Hmotnost: 50 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Jordi´s Chocolate je první česká řemeslná výroba čokolády, která po revoluci vznikla a která byla a dodnes je velkým průkopníkem bean to bar čokolády u nás. Jordi´s začali vyrábět 2 nadšenci z Hradce Králové - Jíří Stejskal a Lukáš Koudelka v r. 2012. Dnes jsou největší čokoládovou manufakturou v ČR a pro nás jsou těmi, kteří nás přivedli k čokoládě - srdeční záležitost! V čokoládě jdou primárně po chuti a při výběru surovin nedělají kompromisy. Chtějí vždy to nejlepší, co svět nabízí, a to je na Jordi´s čokoládách znát.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.