Naši milí zákazníci, Umpalumpové se do 6. 10. vydali do teplých krajin. Vaše objednávky vyřídíme hned po jejich návratu. Děkujeme za pochopení!
Mezinárodní ocenění Česká čokoláda Bean to bar

POP bílá čokoláda s nibsy

Efekt lupa
  • 1 z 3

POP - bílá čokoláda s nibsy 40 %

Nečekáná kombinace sladkého těla bílé čokolády a intenzivní čokoládové, až nakyslé chuti kakaových nibsů na povrchu. Nečekaně skvělá kombibace, která i zarytým milovníkům bílé čokolády přiblíží intenzitu kakaových bobů.

 

  • (> 5 ks) Skladem
100 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.05 kg
značka: Jordi´s
 

Složení: čokoláda: kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, vanilka, posyp: kakaové boby (20 %).

Obsah kakaové sušiny nejméně 40 %.

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.

Hmotnost: 50 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Jordi´s Chocolate je první česká řemeslná výroba čokolády, která po revoluci vznikla a která byla a dodnes je velkým průkopníkem bean to bar čokolády u nás. Jordi´s začali vyrábět 2 nadšenci z Hradce Králové - Jíří Stejskal a Lukáš Koudelka v r. 2012. Dnes jsou největší čokoládovou manufakturou v ČR a pro nás jsou těmi, kteří nás přivedli k čokoládě - srdeční záležitost! V čokoládě jdou primárně po chuti a při výběru surovin nedělají kompromisy. Chtějí vždy to nejlepší, co svět nabízí, a to je na Jordi´s čokoládách znát.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.