Vážení zákazníci, v období zvýšené poptávky po našich čokoládách se omlouváme za případné prodlevy při odeslání vašich objednávek. Objednané čokolády a další mlsání se snažíme expedovat v co nejkratší možné době. Lada a Pavel

Ovčí čokoláda mléčná 50%

  • 1 z 3

Ovčí čokoláda mléčná 50%

Hladká mléčná čokoláda, sametové plné chuti, s příjemnými tóny ovčího mléka. Unikátní kombinace, která vás dostane svou jemností. Větší tučnost ovčího mléka umožní čokoládě obsadit všechny vaše chuťové pohárky a pokud jste milovníci mléčné čokolády, tuhle mléčnou si zamilujete!

Chuťový zážitek, který budete chtít zažívat zas a znovu!


  • (2 ks) Skladem
135 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
druh: mléčná
Značka: Lidka
procenta: 50
Země původu: Blend
 

Složení: kakaové boby, kakaové máslo, sušené ovčí mléko, třtinový cukr. Obsah kakaové sušiny min. 50 %.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás ručně s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.