Vážení zákazníci, vzhledem k současné předpovědi počasí budeme objednávky odesílat pouze dvakrát týdně (pondělí a středa). Neradi bychom, aby vaše čokolády přemrzly. Děkujeme za pochopení.
Česká čokoláda Bean to bar

Jahoda - 48% bílá čokoláda BIO

Efekt lupa
  • 1 z 3

Jahoda - 48% bílá čokoláda 

Jemná smetanová bílá čokoláda s lyofilizovanými jahodami té nejvyšší kvality Vás vrátí do dětství. Pamatuje se na jahodového Mrože? Tak tohle je jeho reminiscence ve skvělé čokoládě. I bez jakýchkoliv barviv na Vás po rozbalení vykoukne krásně růžová čokoláda. Vše je 100% BIO!


  • (> 5 ks) Skladem
125 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.05 kg
druh: bílá
procento : 48%
značka: Herufek
 

Složení: BIO kakaové máslo, BIO sušené mléko, BIO třtinový cukr, BIO jahody (8 %).

Obsah kakaové sušiny minimálně 48 %.

Hmotnost: 50 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Rodinná čokoládová manufaktura z Čejče na Moravě, kde pro Vás čokolády od kakaového bobu po tabulku vyrábí manželé Jitka a Michal Herůfkovi. Nejen, že dělají čokoládu skvělou a neskutečně jemnou, ale vše je navíc ze špičkových surovin, v certifikované BIO kvalitě a v kompostovatelných obalech. 100% udržitelná, ohleduplná a skvělá čokoláda od skvělých lidí, kterým je čokoláda nejen obživou, ale hlavně zábavou a životním stylem.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.