ODESÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK V LETNÍCH MĚSÍCÍCH - Z důvodu vysokých teplot odesíláme objednávky vždy podle předpovědi počasí...Může se stát, že si na doručení pár dní počkáte. Pokud na balíček spěcháte, zvolte si osobní odběr v Kutné Hoře, nebo k objednávce připište, že si přejete její rychlé doručení bez ohledu na teploty. Děkujeme ! Lada a Pavel
Tip

Dárkový poukaz na degustaci čokolád

Degustace zahrnuje: soukromou prohlídku muzea spojenou s řízenou bohatou degustací čokolády a povídání o historii a výrobě čokolády.

 


  • (>5 ks) Skladem
500 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
 

Dárkový poukaz můžete darovat nebo si ho nechat pro sebe a naplánovat si degustaci za odměnu :-) 

Dárkový poukaz s unikátním kódem Vám odešleme e-mailem obratem po připsání peněz na účet, při platbě zvolte, prosím, variantu osobní předání, aby Vám nebylo účtováno poštovné.

Termín a čas degustace záleží jen a jen na Vás. Pokud máte nějaké potravinové alergie či preferujete degustaci určitého druhu čokolád, nebojte se nás o tom při objednání termínu informovat. Degustaci Vám vždy můžeme přizpůsobit zcela na míru... Při objednání termínu degustace, prosím, uvádějte číslo poukazu a mějte na paměti, že platnost poukazu je 1 rok.