Vážení zákazníci, v období zvýšené poptávky po našich čokoládách se omlouváme za případné prodlevy při odeslání vašich objednávek. Objednané čokolády a další mlsání se snažíme expedovat v co nejkratší možné době. Lada a Pavel
Česká čokoláda Bean to bar

Bílá čokoláda s pistáciemi

Efekt lupa
  • 1 z 3

Bílá čokoláda s pistáciemi 40%

Bílá čokoláda s čerstvě praženými pistáciemi z české rodinné pražírny. Veliká lahůdka pro všechny veverky a milovníky bílé čokolády. Skvělá kombinace, která vás nadchne. Pozor! - Je silně návyková!


  • (> 5 ks) Skladem
135 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
druh: bílá
Značka: Lidka
procenta: 40%
Země původu: Blend
 

Složení: Kakaové boby, sušené mléko, třtinový cukr. Posyp: pistácie (20 %), sůl. Obsah kakaové sušiny min. 40 %.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás ručně s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.