Naši milí, dveře našeho muzea a obchůdku jsme museli uzavřít. Jsme tu ale stále pro vás. Čokolády můžete objednat a pomoci nám překlenout toto složité období. Objednat můžete doručení Zásilkovnou (prosím, zkontrolujte, že Vaše pobočka funguje). V okolí Kutné Hory Vám bezpečně Vaši objednávku doručíme. Platby probíhají pouze předem na účet. Děkujeme, že jste s námi!

Ekvádor Manabi 70%

3 hodnocení
  • 1 z 3

Tmavá čokoláda, tóny višní a červeného ovoce.

Výborná sedmdesátka vyvážené chuti se silnými tóny červeného ovoce. Kakaové boby odrůdy Arriba National fino de Aroma pro nás z Ekvádoru vozí Ekvádor na dlani a Vás překvapí zejména hladkou plnou ovocnou chutí.

 


  • (> 5 ks) Skladem
125 Kč
Kategorie: Tmavé
Hmotnost: 0.045 kg
čokoláda: tmavá
procento: 70%
Značka: Lidka
Země původu: Ekvádor
 

Složení: Kakaové boby (70%), třtinový cukr, kakaové máslo.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.