Dobrý den, pro tento rok jsme zcela učokoládovaní. Vaše objednávky budeme odesílat po 3. lednu 2020 :-) Krásné Vánoce a děkujeme za pochopení. Lada a Pavel

Belize Maya Mountain 70%

4 hodnocení
  • 1 z 3

Tmavá čokoláda, plná ovocná chuť s tóny rozinek a ananasovou kyselikou na závěr.

Tmavá čokoláda z nejlepších kakaových bobů na světě, které se v roce 2019 umístily na špičce světové soutěže Cocoa of Excellence. Kakaové boby z Maya Mountain z oblasti Toledo v Belize Vás překvapí sladkou ovocnou chutí ananasu a rozinek a jemnými medovými a květinovými tóny. Kakaové boby se fermentují v dřevěných boxech a suší na přímém slunci. Díky tomu získává Belize ty nejjemnější tóny a vyčnívá tak mezi našemi "sedmdesátkami".


  • (1 ks) Skladem
125 Kč
Kategorie: Tmavé
Hmotnost: 0.045 kg
druh: tmavá
procento: 70%
Značka: Lidka
Země původu: Belize
 

Kakaové boby (70%), třtinový cukr, kakaové máslo.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.