Naši milí, dveře našeho muzea a obchůdku jsme museli uzavřít. Jsme tu ale stále pro vás. Čokolády můžete objednat a pomoci nám překlenout toto složité období. Objednat můžete doručení Zásilkovnou (prosím, zkontrolujte, že Vaše pobočka funguje). V okolí Kutné Hory Vám bezpečně Vaši objednávku doručíme. Platby probíhají pouze předem na účet. Děkujeme, že jste s námi!
Tip

Kutnohorská mléčná čokoláda s kousky kakaových bobů 45%

1 hodnocení
  • 1 z 2

Mléčná čokoláda s kousky kakaových bobů 45%

Mléčná čokoláda bohatě sypaná  kakaovými nibsy. Chrumkavá čokoláda s intenzivními čokoládovými tóny. Mléčná, kterou si oblíbí i milovníci tmavé čokolády. Jestli potřebujete čokoládu jako dárek a nevíte, co má dotyčný rád, toto je sázka na jistotu - chutná totiž úplně všem! A navíc, když čokoládu otevřete, najdete povídání o historii kutnohorské čokolády - 2 v 1. 

 


  • (> 5 ks) Skladem
115 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.13 kg
značka: Lidka
 

Složení: čokoláda: kakaové máslo, sušené mléko, kakaové boby, posyp: kakaové boby (20 %).

Obsah kakaové sušiny nejméně 45 %.

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.

Hmotnost: 50 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.