Naši milí, dveře našeho muzea a obchůdku jsme museli uzavřít. Jsme tu ale stále pro vás. Čokolády můžete objednat a pomoci nám překlenout toto složité období. Objednat můžete doručení Zásilkovnou (prosím, zkontrolujte, že Vaše pobočka funguje). V okolí Kutné Hory Vám bezpečně Vaši objednávku doručíme. Platby probíhají pouze předem na účet. Děkujeme, že jste s námi!

Mléčná čokoláda 50%

3 hodnocení

Mléčná čokoláda, smetanová s výraznými ovocnými tóny a jemnou anananasovou kyselinkou.

Nejoblíbenější mléčná čokoláda v naší nabídce. Čokoládu děláme výhradně z kakaových bobů z Maya Mountain, díky nimž má plnou ovocnou chuť a zábavnou ananasovou kyselinku na konci. Ke kakaovým bobům asi v polovině mísení přidávám české plnotučné mléko a čokoláda tak získává krásně smetanové tóny. Takovou mléčnou jste ještě neměli!


  • (5 ks) Skladem
125 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
druh: mléčná
Značka: Lidka
procenta: 50
Země původu: Belize
 

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.