Naši milí, dveře našeho muzea a obchůdku jsme museli uzavřít. Jsme tu ale stále pro vás. Čokolády můžete objednat a pomoci nám překlenout toto složité období. Objednat můžete doručení Zásilkovnou (prosím, zkontrolujte, že Vaše pobočka funguje). V okolí Kutné Hory Vám bezpečně Vaši objednávku doručíme. Platby probíhají pouze předem na účet. Děkujeme, že jste s námi!

Mission Zero tmavá čokoláda 70% BIO

Neohodnoceno
  • 1 z 3

Mission Zero 2019 - tmavá čokoláda 70 % BIO - limited edition

Jedinečná tmavá čokoláda s jedinečným příběhem.

V rámci společného projektu MissionZero se na plachetnici Avontuur přivezly kakaové boby, ale i káva, rum a víno z Belize - bez zanechání ekologické stopy a znečištění oceánu. Ochutnejte tuto totálně "čistou" čokoládu s jemnou oříškovou chutí a jemnou kyselinkou na konci!

  • (> 5 ks) Skladem
125 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.05 kg
druh: tmavá
procento : 70%
značka: Herufek
země původu: Belize
 

Složení: BIO kakaové boby, BIO třtinový cukr, BIO kakaové máslo.
Obsah kakaové sušiny minimálně 70 %.
Hmotnost: 50 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Rodinná čokoládová manufaktura z Čejče na Moravě, kde pro Vás čokolády od kakaového bobu po tabulku vyrábí manželé Jitka a Michal Herůfkovi. Nejen, že dělají čokoládu skvělou a neskutečně jemnou, ale vše je navíc ze špičkových surovin, v certifikované BIO kvalitě a v kompostovatelných obalech. 100% udržitelná, ohleduplná a skvělá čokoláda od skvělých lidí, kterým je čokoláda nejen obživou, ale hlavně zábavou a životním stylem.