Naši milí, dveře našeho muzea a obchůdku jsme museli uzavřít. Jsme tu ale stále pro vás. Čokolády můžete objednat a pomoci nám překlenout toto složité období. Objednat můžete doručení Zásilkovnou (prosím, zkontrolujte, že Vaše pobočka funguje). V okolí Kutné Hory Vám bezpečně Vaši objednávku doručíme. Platby probíhají pouze předem na účet. Děkujeme, že jste s námi!

Chleba & čokláda - tmavá čokoláda 70% BIO

1 hodnocení
  • 1 z 3

Chleba a čokoláda - 70% tmavá čokoláda feat. ESKA - 70 %

Čokoláda z kakaových bobů z Tanzánie se špetkou soli, bohatě sypaná křupinkami vyhlášeného chleba z Esky. Když sníte za čersta, hned po rozbalení - propadnete jí! Chleba a čokoláda? Něco o čem jsme vždycky snili a Herůfkovi a Eska naše sny změnili ve skutečnost!


  • (> 5 ks) Skladem
125 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.05 kg
druh: tmavá
procento : 70%
značka: Herufek
země původu: Tanzánie
 

Složení: BIO kakaové boby, BIO třtinový cukr, BIO kakaové máslo, drcený chléb 9 % (žitná mouka, pšeničná mouka, kmín, sůl), mořská sůl.
Obsah kakaové sušiny minimálně 70 %.

Hmotnost: 50 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Rodinná čokoládová manufaktura z Čejče na Moravě, kde pro Vás čokolády od kakaového bobu po tabulku vyrábí manželé Jitka a Michal Herůfkovi. Nejen, že dělají čokoládu skvělou a neskutečně jemnou, ale vše je navíc ze špičkových surovin, v certifikované BIO kvalitě a v kompostovatelných obalech. 100% udržitelná, ohleduplná a skvělá čokoláda od skvělých lidí, kterým je čokoláda nejen obživou, ale hlavně zábavou a životním stylem.