Naši milí, dveře našeho muzea a obchůdku jsme museli uzavřít. Jsme tu ale stále pro vás. Čokolády můžete objednat a pomoci nám překlenout toto složité období. Objednat můžete doručení Zásilkovnou (prosím, zkontrolujte, že Vaše pobočka funguje). V okolí Kutné Hory Vám bezpečně Vaši objednávku doručíme. Platby probíhají pouze předem na účet. Děkujeme, že jste s námi!

Créma s pistáciemi

Neohodnoceno

Créma s pistáciemi 75 g

Mladší bráška liskoořískového krému, ve kterém jsou oříšky nahrazeny španělskými pistáciemi a mandle a kakaové boby zůstávají. Pistíciová Créma má temnou oříškovou a příjemný pistáciový dojezd.

 
 

  • (1 ks) Skladem
135 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.13 kg
značka: Jordi´s
 

Složení: pistácie 35 %, mandle 30 %, třtinový cukr, kakaové boby, kakaové máslo.

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.

Hmotnost: 130 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Jordi´s Chocolate je první česká řemeslná výroba čokolády, která po revoluci vznikla a která byla a dodnes je velkým průkopníkem bean to bar čokolády u nás. Jordi´s začali vyrábět 2 nadšenci z Hradce Králové - Jíří Stejskal a Lukáš Koudelka v r. 2012. Dnes jsou největší čokoládovou manufakturou v ČR a pro nás jsou těmi, kteří nás přivedli k čokoládě - srdeční záležitost! V čokoládě jdou primárně po chuti a při výběru surovin nedělají kompromisy. Chtějí vždy to nejlepší, co svět nabízí, a to je na Jordi´s čokoládách znát.