Naši milí, dveře našeho muzea a obchůdku jsme museli uzavřít. Jsme tu ale stále pro vás. Čokolády můžete objednat a pomoci nám překlenout toto složité období. Objednat můžete doručení Zásilkovnou (prosím, zkontrolujte, že Vaše pobočka funguje). V okolí Kutné Hory Vám bezpečně Vaši objednávku doručíme. Platby probíhají pouze předem na účet. Děkujeme, že jste s námi!
Novinka

Bílá čokoláda s pistáciemi

2 hodnocení

Bílá čokoláda s pistáciemi.

Jemná poctivá 40% bílá čokoláda, která obsahuje jen kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr a na vrchu je bohatě sypaná skvělými čerstvě praženými pistáciemi z malé rodinné pražírny AlAndalous. Jedinečná kombinace jemné a podmanivé chuti!


  • (> 5 ks) Skladem
135 Kč
Kategorie: Tabulkové čokolády
Hmotnost: 0.045 kg
druh: bílá
Značka: Lidka
procenta: 40%
Země původu: Bllend
 

Složení: Kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr. Posyp: pistácie (20 %), sůl. Obsah kakaové sušiny min. 40 %.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme. Hotové čokolády pro Vás ručně s velkou péčí balíme, aby k Vám dorazily vždy nepoškozené.